Öğrenci Velileri “ okulun bahçesinde çocuklarımızın can güvenliği yok “ dediler. Koska’ca yaz tatilinde yıkılmayan deprem riski bulunan Karamürsel Amiral İlkokuluna ait 2 bloğun okullarda eğitim başlamasıyla yıkılmasına öğrenci velilerinden tepkiler yağıyor. Gazetemiz muhabirine açıklamada bulunan öğrenci velileri, “okul duvarlarının yıkılması nedeniyle okulunun bahçesine veli olmayan herkesin girdiği gibi, çocukların teneffüslerde bile koşuştururken birden bire yola çıktığını görüyoruz. Yola kontrolsüz çıkan çocuklarımıza araba çarpmasından endişeleniyoruz. Okulun bahçesinin beton tabanı kırıldı ve zemine bir şey örtülmedi. 2 veya 3 görevli hademe okulun bahçesindeki çocukların tamamını kontrol altına alması mümkün değildir. Çocuklar inşaat malzemelerine ait kürek ve kazma, süpürge ve faraş gibi aletlerle de bile oynuyor. Öğrencilerimiz ve çocuklarımızın canları okulun bahçesinde Allaha emanet durumundadır. Yıkılan duvarların ne zaman yapılacağı? Konusunda yetkililerden resmi bir açıklama yapılmıyor. Okulun bahçesinde inşaat malzemeleri olan sivri uçlu demirler ile çocukların oyun oynadığını görüyoruz. İnşaat demirleri çocukların gözüne batsa veya vücudunda bir organlarına zarar verse ne yapacağız? Bunun sorumlusu kim olacak? Okulun bahçesi fayans kırıkları, cam parçaları olmak üzere hijyene bağlı hiç bir şey yok. Karamürsel Kaymakamımız ile İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Karamürsel Amiral İlkokulu bahçesinde çocuklarımızın başına bir şey gelmemesi için acilen tedbirlerin alınmasını istiyoruz.” Şeklinde açıklamada bulundular.
-
Karamürselspor ’da Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi
-
Yalova Bölgesinde yaşayan Kıbrıs Gazilerine ilk defa Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, sahip çıktı
-
Karamürsel 'de trafik kazası: 6 yaralı
-
Tarihçi Sinan Meydan ’a Karamürsel’de Yoğun İlgi
-
Yalova Altınova Belediye Spor Kulübü Güreşçisi Siyel Kadiri, Şampiyon Oldu
-
Yeniden Refah Partisi Karamürsel 'de Aşure Dağıttı
-
Ak Parti Karamürsel ‘de yeni yönetim belirlendi
-
Karamürsel’de üniversite tercihleri için danışmanlık hizmeti
-
Karamürselspor, kaleci Mehmet Öztürk ile anlaştı
-
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 91.Yıldönümü Kutlandı
-
Japon Deprem Uzmanı Moriwaki “Yalova ve çevresinde deprem riski yüksek"
-
Motorine indirim geliyor
![Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın](/foto/eticaret_20180110173221931.png)
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın
Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun
FIRSAT DETAYI![Kocaeli Bilişim'den Kampanya Kocaeli Bilişim'den Kampanya](/foto/15665Dscn0495.jpg)
Kocaeli Bilişim'den Kampanya
Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor
FIRSAT DETAYI-
Yalova Bölgesinde yaşayan Kıbrıs Gazilerine ilk defa Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, sahip çıktı
-
Milletvekili Sami Çakır, 4 Temmuz Karamürsel ’in düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıldönümü T.B.M.M. ’e taşıdı
-
Yurt içi ve yurt dışındaki tüm Boşnaklar Karamürsel Geleneksel 17.Pita Teferiç Şenliklerinde buluştu
-
Karamürsel ‘de ev yangını
-
Zafer Partisi Kocaeli Karamürsel İlçe Başkanı Erman Koçana
-
Karamürsel Anadolu Lisesinde Mezuniyet Töreni