Kocaeli Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Sertan Acar’a Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti tarafından  başarı plaketi takdim edildi.

Beşeri ilişkileri  ve  güler yüzü ile  tüm hastalara ve hasta yakınlarına  her zaman yardımcı olan Gölcük ve Karamürsel halkı tarafından  takdir edilen Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Sertan Acar ’a  bugün Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC  International Journalists Association Genel Başkanı Ahmet Öz ile Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Eren  tarafından ziyarette bulunuldu.

Ziyaret esnasında konuşma yapan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC  International Journalists Association Genel Başkanı Ahmet Öz  “Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Sertan Acar ve mesai arkadaşlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Gölcük ve Karamürsel ilçe halkı tarafından  güzel çalışmaları  ile takdir edilen Başhekimimiz  Uzm.Dr.Sertan Acar’a Uluslararası Başarı Ödülü olarak başarı plaketini takdim etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” Dedi.

Başhekim Acar’da Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti tarafından yapılan ziyaretten çok memnun kaldığını ifade etti. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı