Altınova Hürriyet Mahallesi 7.Sokak No.3 de Arzu Ceylan ile Hatice Dağlı tarafından” Arkadaş Cafe” törenle hizmete açıldı. Açılış törenine, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Altınova Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Ok, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, esnaf ve halk katıldı. Açılış töreninde konuşma yapan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca “ Böyle güzel işyerlerinin açılmış olması Altınova’ya bir katma değer katacaktır. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. Sık sık uğrayacağımız mekânlardan birisi de burası olacak. Güzel bir işyeri olduğunu bizzat kendim gördüm. Bol kazançlar ve bereketler diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” Dedi. Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Altınova Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Ok, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar tarafından işyerinin açılış kurdelesi kesildi. Arkadaş Cafe’nin sahipleri, katılan tüm davetlilere çeşitli ikramlarda bulundular. Davetliler de, Arkadaş Cafe’yi hizmete açan Arzu Ceylan ile Hatice Dağlı’ya bol kazançlar temennilerinde bulundular. İşletme sahipleri Arzu Ceylan ile Hatice Dağlı “ katılan tüm davetlilere çok teşekkür ediyoruz. Herkesi işyerimize bekliyoruz.” İfadelerini kullandılar. Çalışma saatleri Haftanın 7 günü 07.30 ile 23.30 saatleri arasında hizmet verecek Menüler Mantı, gözleme, hamburger, patates kızartması, sigara böreği, tost, makarna çeşitleri, çorba, kumru, tatlı çeşitleri, her türlü kahve çeşitleri, çay ve meşrubat müşterilere ikram edilecek. Yalova Altınova Arkadaş Cafe İletişim Bilgileri Hürriyet Mahallesi 7.Sokak No.3 Altınova / Yalova
-
Karamürselspor ’da Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi
-
Yalova Bölgesinde yaşayan Kıbrıs Gazilerine ilk defa Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, sahip çıktı
-
Karamürsel 'de trafik kazası: 6 yaralı
-
Tarihçi Sinan Meydan ’a Karamürsel’de Yoğun İlgi
-
Yalova Altınova Belediye Spor Kulübü Güreşçisi Siyel Kadiri, Şampiyon Oldu
-
Yeniden Refah Partisi Karamürsel 'de Aşure Dağıttı
-
Ak Parti Karamürsel ‘de yeni yönetim belirlendi
-
Karamürsel’de üniversite tercihleri için danışmanlık hizmeti
-
Karamürselspor, kaleci Mehmet Öztürk ile anlaştı
-
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 91.Yıldönümü Kutlandı
-
Japon Deprem Uzmanı Moriwaki “Yalova ve çevresinde deprem riski yüksek"
-
Motorine indirim geliyor
![Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın](/foto/eticaret_20180110173221931.png)
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın
Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun
FIRSAT DETAYI![Kocaeli Bilişim'den Kampanya Kocaeli Bilişim'den Kampanya](/foto/15665Dscn0495.jpg)
Kocaeli Bilişim'den Kampanya
Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor
FIRSAT DETAYI-
Yalova Bölgesinde yaşayan Kıbrıs Gazilerine ilk defa Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, sahip çıktı
-
Milletvekili Sami Çakır, 4 Temmuz Karamürsel ’in düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıldönümü T.B.M.M. ’e taşıdı
-
Yurt içi ve yurt dışındaki tüm Boşnaklar Karamürsel Geleneksel 17.Pita Teferiç Şenliklerinde buluştu
-
Karamürsel ‘de ev yangını
-
Zafer Partisi Kocaeli Karamürsel İlçe Başkanı Erman Koçana
-
Karamürsel Anadolu Lisesinde Mezuniyet Töreni