4 Temmuz Karamürsel’in Kurtuluş Şenlikleri etkinlikleri kapsamında Karamürsel Kordon’da sahne alan Ünlü Sanatçı Lara muhteşem bir konsere imza attı.

Haber Yasemin ŞAHİN

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, 4 Temmuz Karamürsel’in kurtuluş şenlikleri kapsamında birbirinden güzel etkinlikler düzenledi. İlçe genelinde düzenlenen etkinlikler kapsamında bu akşam Kordon’da Sanatçı Ferihan ve ardından ünlü sanatçı Lara sahne aldı. 

Yağmurlu havaya rağmen Karamürsel Kordon'u dolduran binlerce insan, Ünlü Sanatçı Lara’nın birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir akşam geçirdi.

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık yapmış olduğu konuşmada; “Kıymetli hemşerilerim, Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıldönümü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz etkinliklerin son günündeyiz. Cumartesi gününden başlayarak sürdürdüğümüz bu faaliyetlerimize öncelikle iki değerli Profesörümüzün “Milli Mücadele Dönemi Karamürsel” söyleşisi ile başlamıştık. Daha sonra yerel sanatçılarımız ve korolarımızın performanslarını izledik. Ve bu akşamda Türkiye’nin çok sevilen sanatçılarından Lara ve ekibi ile beraberiz. Yağmurun azizliğine uğramamıza rağmen çok güzel bir akşam geçirdik. Bu münasebetle ülkemizin ve ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunda emeği geçmiş olan  tüm kahramanlarımızı, yiğitlerimizi saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz. Özellikle Milli Mücadelenin fitilini ateşleyen, bu ülkeyi, Cumhuriyeti, Cumhuriyetin değerlerini bu ülkeye getiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle, özlemle ve saygıyla anıyoruz. Bu organizasyonlara katılarak, bizleri daha çok cesaretlendirdiğiniz için, bizleri umutlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Çalık konuşmalarının ardından Ünlü Sanatçı Lara ve Ferihan’a Karamürsel Kadırgası, Sepeti ve çiçek takdiminde bulundu.

Ünlü Sanatçı Lara konserine Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, CHP Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu ve çok sayıda davetli katıldı.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı