Ramazan pidesine yüzde yüz zam geldi.

Ramazan pidesi fiyatı geçen yıla göre yüzde yüz zamlandı. Geçen yıla göre gramajı 30 gram artarak 340 gram olan pide 20 lira, 680 gram pide 40 lira oldu.

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, geçen yıl 310 gram 10 lira olan Ramazan pidesine, 340 gram 20 lira fiyat teklifi verdiklerini açıklamıştı. Bugün Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB)’da gerçekleştirilen Şubat Ayı Yönetim Kurulu toplantısında teklif kabul edildi.

KESOB Başkanı Kadir Durmuş başkanlığında gerçekleştirilen toplantı ile Ramazan pidesi 340 gram 20 lira olarak açıklandı. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Durmuş, “Et fiyatları başta olmak üzere her şeyin kilosu devamlı on lira on lira artıyor bildiğiniz gibi. Elektrikten una kadar her alanda zam üstüne zam geliyor.  Türkiye genelinde kilosu 60 TL’den satılan un Kocaeli’de 58.80 TL’den satılıyor. Biz de bu konuda ince eleyip sık dokuyarak bir karara vardık. Ramazan Pidesi’nin 340 gramını 20 TL, 680 gramını ise 40 TL olarak belirledik. Kocaeli halkı için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı