Güvenli, huzurlu, müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmeti ön planda tutan Urstur Travel firması Karamürsel, Kocaeli ve Yalova illerinde yaşayan halkın tercihi olmaya devam ediyor.

Urstur Travel in gezi programlarına katılan müşterilerin çevrelerine tavsiyeleri nedeniyle 2 yıldan beri faaliyet gösteren Urstur Travel, Kocaeli ve Yalova halkının kısa sürede en gözde firması oldu.

Gazetemize açıklamada bulunan Karamürsel, Kocaeli ve Yalova Halkı “ Urstur Travel tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk ü 83.yılında anma gezisine katılım sağladık.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 83'inci yılında Karamürsel, Kocaeli ve Yalova halkı olarak, Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu İstanbul Dolmabahçe Sarayında bugün saat 09.05 de sirenler eşliğinde Atatürk ün konuşmasıyla andık.

İstanbul Dolmabahçe Sarayında Atatürk ün çalışma, toplantı odası ile hayata gözlerini yumduğu yatak odası ziyaret ederek, duygusal anlar yaşadık.

10 Kasım Atatürk ün aramızdan ayrılışının 83.yılında anma gezisi düzenleyen Urstur Travel firmasına Karamürsel, Kocaeli ve Yalova halkı olarak sonsuz teşekkür ederiz.” Dediler. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı