Karamürsel halkından Aktif Haber Gazetesine gelen talep doğrultusunda,

Karamürsel de pandemi sürecinde zor şartlar altında görev yapan doktorlarımız ve filyasyon ekibine hem teşekkür etmek, hem de başarılı çalışmalarının devamını dilemek üzere bir ödül töreni düzenlenmesi istenildi.

Aktif Haber Gazetesi,  Karamürsel halkının bu isteğini yerine getirerek ödül töreni düzenledi.

Karamürsel Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, Aktif Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Karamürsel İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ferhan Uğur, Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Erkan Çelik, Karamürsel Devlet Hastanesi Dahiliye ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Göksel Kar, Karamürsel Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr.Seda Sibel Günbey,Karamürsel Filyasyon ekibi katıldı.

Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Erkan Çelik e ödül plaketini Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba takdim etti.

Konuşma yapan Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba “ Pandemi sürecinde en çok yoğun çalışanlarımızdan Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimimiz Uzm.Dr.Erkan Çelik e de özellikle teşekkür ediyorum.Kendisine sağlık,mutluluk ve başarılarının devamını diliyorum.Bütün Karamürsel Devlet Hastanesi çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba da ödül plaketini alan Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Erkan Çelik yaptığı konuşmasında “ Sayın Kaymakamıma,Sayın Kocaeli İl Sağlık Müdürüme desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Tüm Karamürsel halkına ve Karamürsel Aktif Haber Gazetesine de böyle bir organizasyon yaptıkları ve düşündükleri için teşekkür ediyorum.

Bu ödülü Karamürsel Devlet Hastanesinde çalışan tüm personellerimizin adına aldığımı düşünüyorum. Hastanemizdeki arkadaşlarımız gerçekten çok büyük emek verdiler. Çok yoğun çalıştılar. Bütün hastane çalışanlarımıza huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde duygularını dile getirdi.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı